Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 22 Mart 2013

Madde madde Türkiye’nin 2013 planı

 

2013 yılında, eğitim, sağlık, teknolojik araştırma, ulaştırma, içme suyu, adalet hizmeti sektörleri ile bilgi ve iletişim teknolojilerinin geliştirilmesine yönelik altyapı yatırımlarına öncelik verilecek.
ANKARA – 2013 yılında, eğitim, sağlık, teknolojik araştırma, ulaştırma, içme suyu, adalet hizmeti sektörleri ile bilgi ve iletişim teknolojilerinin geliştirilmesine yönelik altyapı yatırımlarına öncelik verilecek.
2013 Yılı Programının Uygulanması, Koordinasyonu ve İzlenmesine Dair Bakanlar Kurulu Kararı Eki, Resmi Gazete’nin bugünkü mükerrer sayısında yayımlandı.
Programda yer alan kamu harcama politikasına göre, harca programları verimlilik artışı sağlamak amacıyla gözden geçirilecek. Sosyal amaçlı programlar ile tarım sektörüne yönelik transferlerin amaçlanan faydayı sağlayıp sağlayamadıklarını değerlendirmek üzere çalışma yapılacak.
Kamu ihale sisteminin etkinliğinin artırılması yönündeki düzenlemeler hayata geçirilecek. Sağlık hizmetlerinin kalitesinden ödün verilmeksizin, gereksiz ilaç ve hizmet kullanımını önlemek üzere ilaç ve tedavi harcamaları daha akılcı hale getirilecek.
Haberler kategorisinde bulunan Madde madde Türkiye’nin 2013 planı sitemize 22 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.334 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :