Başarı Öyküleri
Fuar ve Etkinlikler

2 – 5 Şubat 2017 ULUSLARARASI İSTANBUL İPLİK FUARI

2017 YILINDA DÜNYANIN 2. EN BÜYÜK İPLİK FUARI TÜYAP’TA

İplik sektörünün önemli üreticilerinin katılımı ile Tüyap Fuarcılık tarafından düzenlenen iplik sektörünün dünyadaki en büyük 2. ticari etkinliği olan 14. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, 2 – 5 Şubat 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Dünyanın en büyük 2. iplik fuarı konumuna gelen İstanbul İplik Fuarı, çeşitli ülkelerden gelen katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirerek küresel iplik ticaretine yön veren satış ve pazarlama platformu olarak göze çarpıyor. Fuar, ülkemiz iplik sanayisinin ihracat imkanlarını artırırken, yeni dağıtım kanallarının oluşumuna da imkan veriyor. Türk iplik sektörünün içinde bulunduğu büyüme trendine paralel olarak ortaya çıkan yeni pazarlara açılma ve gelişme isteğinin bir yansıması olarak Uluslararası İstanbul İplik Fuarı,  sektör için yeni ihracat fırsatları yaratmayı hedefliyor.

ULUSLARARASI İSTANBUL İPLİK FUARI Tüyapta

imagesCAM36HTH tuyap

 

2 – 5 Şubat 2017 ULUSLARARASI İSTANBUL İPLİK FUARI sitemize 30 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş ve 17.085 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :